PAWŁOWSCY OKNA I DRZWI

ul. Chemiczna 16A (centrum budowlane KD-MET), 22-100 Chełm
godz. otw.: Pon-Pt. 8.30 - 17.30 Sob. 8.30 - 13.30
Telefon: 664 940 497 lub 509 383 834
e-mail: pawlowscyoknaidrzwi@gmail.com
NIP: 5631501056

Listwy i akcesoria

W naszym sklepie mogą zakupić Państwo najwyższej jakości listwy przypodłogowe i akcesoria przeznaczone do podłóg. Oferujemy je w pełnej gamie wariantów, tylko sprawdzonych producentów, dlatego też mogą być one dopasowane indywidualnie do wybranego wzoru materiałów na podłogę oraz do ściany, by tworzyć estetyczne połączenie na lata.

Listwy przypodłogowe to detal, jednak naprawdę bardzo ważny. Przede wszystkim pozwalają one na zamaskowanie szczeliny powstającej pomiędzy podłogą a ścianą – w ten sposób podłoga na krawędziach nie niszczeje, nie dostaje się pod nią wilgoć, a ściany chronione są przed zabrudzeniem podczas czyszczenia podłóg. Dodatkowo także odpowiednio dobrane listwy pozwalają na zamaskowanie kabli.

W sprzedaży dostępna jest pełna gama listew wykonanych z PCV, styroduru, drewna, MDF czy metalu – najczęściej stali nierdzewnej albo aluminium. W naszym asortymencie można znaleźć je w wielu wariantach kolorystycznych i rozmiarowych, a także w kształtach – proste, spłaszczone czy też z ciekawymi frezowaniami, które powodują, że wnętrze wygląda jeszcze bardziej efektownie.

Typowym połączeniem pomiędzy podłogą a ścianą jest listwa w tym samym kolorze, co podłoga. W efekcie zlewa się ona z nią kolorystycznie i stanowi jej przedłużenie. Drugim rozwiązaniem może być wybór listwy w kolorze ściany – najlepiej zdecydować się na takie rozwiązanie wtedy, gdy ściana jest koloru białego, zatem listwa także powinna być biała Niektóre listwy mogą być także malowane. Do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym polecamy listwy o prostym wyglądzie, natomiast do tych w stylu klasycznym – listwy dekoracyjne.

Listwy w zależności od ich rodzaju mogą być montowane na cztery sposoby:
  • z użyciem kołków
  • z użyciem zszywek
  • z użyciem taśmy klejącej
  • z użyciem kleju

Do listew przypodłogowych oferujemy również akcesoria – narożniki wewnętrzne, narożniki zewnętrzne, łączniki i zaślepki, aby gotowa podłoga mogła wyglądać efektownie.

Zachęcamy już teraz do bliższego zapoznania się z pełną gamą listew przypodłogowych oraz akcesoriów w naszym sklepie!

Chcesz wiedzieć więcej?

  • zadzwoń: 664 940 497, 509 383 834,
  • lub odwiedź nasz sklep osobiście:
    Chełm, ul. Chemiczna 16A (centrum budowlane KD-MET)

W naszej ofercie znajdziesz producentów:

VOX

Zobacz szczegóły